Ich kann Cosy Flat ohne Bedenken weiterempfehlen

Ich habe im August 2022 ein Appartement über Cosy Flat gekauft. Die komplette Abwicklung ist schnell & effizient abgelaufen. Zu jeder Frage gab es superschnelles feedback. Für mich als nicht Polnischer Staatsbürger war die Kooperation mit Cosy Flat extrem hilfreich, da ich auch zusätzlich bei vielen Landes spezifischen Fragen unterstützt wurde.
Ich kann Cosy Flat ohne Bedenken weiterempfehlen und freue mich auf die weitere Zusammenarbeit.

Heide ErhardDziękuję Pani Joanno

Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Wróblewskiej i biura Cosy Flat, za profesjonalna obsługę i szybką sprzedaż mieszkania. Od momentu podpisania umowy z biurem do wizyty u notariusza Pani Joanna była moim opiekunem. Widziałam jakie starania poczynia aby skutecznie dokonać transakcji a ja nie musiałam w tym uczestniczyć, na czym bardzo mi zależało. Jeszcze raz bardzo dziękuję za profesjonalizm i miłą obsługę, czuję wdzięczność i spokój. 

Joanna Stegienka


Polecam serdecznie biuro nieruchomości Cosy Flat

Współpraca z biurem nieruchomości Cosy Flat przebiegła bez zastrzeżeń, w bardzo miłej atmosferze. Pracownicy biura byli bardzo pomocni na każdym etapie zakupu nieruchomości począwszy od ustalenia dogodnej dla nas daty i godziny pierwszego spotkania, podczas którego nastąpiła prezentacja mieszkania, aż do chwili podpisania aktu notarialnego. Byli oni do naszej dyspozycji o każdej porze, także w weekendy i pomagali we wszystkich kwestiach, odpowiadając na nasze pytania i wyjaśniając wątpliwości. Pomogli także w przekazaniu mieszkania.
Polecam serdecznie biuro nieruchomości Cosy Flat podczas kupna/sprzedaży nieruchomości

Martyna Kośmider-Kujawiak


Ekipa Cosy Flat to duet, który się uzupełnia bardzo dobrze!

Joanna Wróblewska i Michał Piętka wspierali mnie przy sprzedaży mojego mieszkania. Od pierwszego spotkania zaimponowali mi swoim profesjonalizmem, spokojem i poczuciem humoru. W Pani Joannie ujęło mnie dodatkowo ciepło i serdeczność. Przed cały proces sprzedaży na bieżąco informowała mnie o kolejnych krokach, wyjaśniała, na czym będą polegać i odpowiadała na wszystkie moje pytania. To, co dla mnie jako klientki było ważne, to widzieć, że ona po prostu lubi swoją pracę! Była zaangażowana, proponowała rożne rozwiązania.
Praca z panem Michałem dawała poczucie, że bezpiecznie mnie przeprowadzi przez sprzedaż. Spokojny, opanowany, z dużym poczuciem humoru, co sprawiało, że współpraca odbywała się bez niepotrzebnych stresów. Praca w takiej atmosferze była przyjemnością i dawała niezbędne między ludźmi zaufanie.
Pani Joanno, Panie Michale bardzo dziękuję i cieszę się, że to właśnie Was spotkałam na swojej drodze!

Justyna Matusiak

Polecam

Serdecznie polecam Panią Pośrednik Joannę Wróblewską. Profesjonalna obsługa, stały kontakt, umowa dobrze przygotowana, zdjęcia oddają faktyczny stan mieszkania. Pomoc do ostatniego dnia finalizacji transakcji. Pani Joanna wyjaśnia szczegółowo wszystkie wątpliwości i jest z nami do samego podpisania umowy u Notariusza. Polecam.

Marta GawrysiakSerdecznie polecamy

Serdecznie polecamy usługi pośrednictwa sprzedaży nieruchomości świadczone przez Panią Joannę Wróblewską . Jako pośrednik wykonuje swoje zadania bardzo profesjonalnie. Zapewniła nam poczucie bezpieczeństwa. Działa bardzo sprawnie i rzeczowo. Pozostawaliśmy w pełnym kontakcie. Jest kompetentna, miła i rzetelna.
Pomogła w szybkim znalezieniu kupca mieszkania. U Pani Joanny nie było pytań na które by nie znała odpowiedzi. Cała dokumentacja przygotowana bardzo fachowo a wszelkie wątpliwości przekazane ze zrozumieniem i empatią.
Pani Joanna jest świetnym fachowcem. Jeśli komuś zależy na dobrze przeprowadzonej transakcji to serdecznie polecamy.

Ewa Łaszkiewicz
Irena Ordon
Jacek Łukasik


Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Joanną Wróblewską. To ona od początku do końca kierowała całą sprawą i sprzedała nam w sumie dwa wspaniałe mieszkania.
W mądry sposób doradziła nam kupno nieruchomości.Jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma fachową wiedzę i jest według nas idealnym pośrednikiem nieruchomości. Jest cierpliwa, zawsze potrafiła odpowiedzieć na każde nasze pytanie.
Polecamy serdecznie korzystanie z usług pośrednictwa Pani Joanny.

Patrycja i Konrad Augustyniak


Wysoki profesjonalizm pośrednika

Chciałabym wyrazić swoje zadowolenie z wysokiego profesjonalizmu pośrednika. Dziękuję Pani Joannie Wróblewskiej za pomoc, wsparcie oraz towarzyszenie mi przy tak ważnym zakupie.
Gorąco rekomenduję usługi pani Joanny jako rzetelnego fachowca i partnera na rynku nieruchomości.

Monika Sędzicka


Pozytywne nastawienie do ludzi

Pani Joanna Wróblewska znalazła nam najemcę - bardzo sympatycznych ludzi - do mieszkania które wcześniej nam sprzedała.
Ma wspaniały charakter, jest ciepłą osobą pozytywnie nastawioną do ludzi a zarazem bardzo kompetentną w tym co robi. Jest optymistką pełną energii która udziela się innym. Jej wewnętrzne ciepło bardzo fajnie wpływa na klientów. Jest super osobą i pod każdym względem idealnie pasuje do tej pracy- sprzedaży i wynajmu mieszkań.

Patrycja i Konrad Augustyniak


Jestem bardzo zadowolona

Współpraca z Panią Joanną Wróblewską była ogromną przyjemnością. Transakcja kupna nieruchomości przebiegła bez najmniejszych problemów , na bieżąco byłam informowana o każdym etapie . Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani Joanny gdy pojawiały się jakieś wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam współpracować z Panią Joanną. To osoba bardzo profesjonalna, miła, zaangażowana, cierpliwa. Polecam z całego serca.

Sandra Mijhed


Referencje dla agenta Pani Joanny Wróblewskiej

Pani Joanna jest bardzo miłą, uprzejmą i cierpliwą osobą z którą się przyjemnie współpracuje. Konkretna, pracowita, rzetelna i według nas bardzo profesjonalna agentka. Całkowicie zaangażowana w swoją pracę.
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie począwszy od oględzin mieszkania aż do podpisania umowy. Nie było najmniejszych problemów z kontaktem czy uzyskaniem dodatkowych informacji odnośnie oferty.
Usługę kupna mieszkania przeprowadziła bez żadnych problemów, fachowo i do końca. Bardzo miłe i profesjonalne doradztwo oraz obsługa na każdym etapie zakupu nieruchomości. Jesteśmy bardzo zadowoleni i śmiało możemy polecić za fachowość i elastyczność w podejściu do klienta w trakcie pośredniczenia zakupu nieruchomości.

Teresa i Piotr Knaf


Szczerze polecam

Po trzech udanych transakcjach z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że współpraca z Panią Joanną Wróblewską przebiegła bez zarzutu. Wszystkie formalności związane z transakcją zostały dopełnione sprawnie. Pomimo pewnych turbulencji Pani Joanna oraz biuro poradziło sobie koncertowo. Szczerze polecam!

Ewa Łaszkiewicz
Robert Łaszkiewicz


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.