O nas

Jesteśmy pośrednikami, których wizytówką jest radość i uśmiech naszych zadowolonych Klientów. Nieruchomości to nasze hobby i profesja a wieloletnie doświadczenia w sprzedaży, ciągły rozwój osobisty i charyzma skłoniły nas do podjęcia decyzji o otwarciu biura i pomocy w realizacji marzeń jakim dla każdego jest posiadanie własnego M!

Nieustannie szkolimy się i wdrażamy w życie nasze kreatywne pomysły. Nasz zawód i sukcesy jakie w nim osiągamy wymagają od nas pełnego zaangażowania, dlatego jesteśmy elastyczni i do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie.

Współpracujemy z doświadczonymi doradcami kredytowymi,  którzy sprawdzą Waszą zdolność kredytową, notariuszami a gdyby istniała konieczność przeprowadzenia remontu- nasza ekipa szybko przystąpi do pracy.

Oprócz pośrednictwa w sprzedaży czy zakupie nieruchomości zajmujemy się także zarządzaniem najmem. Jeśli posiadacie dom lub mieszkanie, które chcielibyście wynająć z naszą pomocą - chętne się tym zajmiemy.
Weźmiemy na siebie odpowiedzialność za poszukiwanie Najemców, ciągłość trwania umowy w przypadku zmiany lokatorów oraz dbanie o Waszą inwestycję w przypadku wystąpienia niechcianej awarii.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług z zachowaniem bezpieczeństwa i satysfakcji dla obu stron.


Posiadamy licencje Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Skontaktuj się z nami i jak najszybciej zamieszkaj w nowym COSY FLAT.

Nasz zespół


Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Nr Licencji 23519

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Nr Licencji 23521

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.