Wykończenia "Pod Klucz"

W naszej ofercie oprócz pomocy w sprzedaży Twojej nieruchomości lub znalezieniu idealnego miejsca na Ziemi świadczymy usługi remontowe i wykończenia „Pod Klucz”.

Działamy kompleksowo a cały proces zaczyna się od spotkania i rozmowy na temat nieruchomości jaką chcesz sprzedać .

Bezpiecznie przeprowadzimy Cię wtedy przez proces sprzedaży i zakupu a następnie nasza ekipa remontowa – po sfinalizowaniu transakcji zakupu - rozpoczyna remont.

Dzięki temu, że okres pomiędzy sprzedażą i zakupem często zajmuje trochę czasu możemy spokojnie zaplanować prace wykończeniowe nowego miejsca. Przekazując na nasze barki odpowiedzialność za wszystkie elementy procesu od sprzedaży po zakup i na końcu wykończenie - masz pewność że wszystko jest dopilnowane i dopięte na „ostatni guzik” a terminy idealnie się zgrywają. Wtedy Ty możesz skupić się na swoich obowiązkach nie martwiąc się absolutnie o nic. Jedynie to wybór materiałów z jakich będzie wykończone lokum zawsze leży po stronie naszych Klientów – jednak i tutaj możemy Ci pomóc i doradzić najlepsze produkty, ponieważ współpracujemy też z projektantem wnętrz, który świetnie zna się na swojej pracy.

Jeśli nam zaufasz jak wielu naszych dotychczasowych Klientów, gwarantujemy spokojny sen - bo masz pewność, że pracujesz z profesjonalistami. Zrealizowaliśmy już dziesiątki transakcji – nasi Klienci mieszkają również poza granicami Polski, inwestują tu a my w ich imieniu - często pełniąc funkcję pełnomocnika zajmujemy się całym procesem - Pod Klucz.

Wszelkie uzgodnienia potwierdzone są podpisaniem stosownych umów a wszystko po to, żeby nasi Klienci byli spokojni i czuli się zaopiekowani.


Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie w zakładkach Kup, Sprzedaj i zaczynajmy - nie traćmy czasu!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.